Hakkımızda

X4’tune Skateshop 2007 yılında Türkiye’de kaykay kültürünü yaygınlaştırmak, geliştirmek ve bu amaçla gerekli malzemeleri tedarik etmek üzere Kadıköy/İstanbul’da kurulmuştur.Dünyaca ünlü birçok profesyonel markanın Türkiye Distribütörlüğü’nü, toptan ve perakende satışını yapmaktayız.Türkiye genelinde yaklaşık olarak 20 şehirde 40’a yakın bayimiz bulunmakta, sayımızı arttırmak ve ülke geneline yayılmak üzere çalışmalarımıza devem etmekteyiz.Bünyemizde bir de profesyonel, Türk kökenli Kaykaycı/Sanatçı dostlarımızla birlikte çalıştığımız yeni yerli markamız “Ala Skateboards” bulunmaktadır.

X4’tune Skateshop olarak Türkiye genelinde birçok kaykay ve ekstreme sporcusuna sponsorluk desteği yapmaktayız. Sponsorluk dışında bu sporlarla ilgilenen dostlarımızın keyif alabileceği etkinlikler ve eğitim çalışmaları yaparak yaygınlaştırma ve geliştirmeye destek olmaya çalışmaktayız.

X4’tune Skateshop’ta tüm kaykay markalarımızın ürünleri %100 orjinal’dir. Sahibi kaykaycı olan Türkiye’deki ilk mağaza olma özelliğimizden dolayı memnuniyetimizi dile getirmek isteriz.Mağazamızdaki tüm ürünler firma sahibimiz ve ülkemizin 29 yıllık kaykay tecrübesi ile tanınmış profesyonel kaykaycılarından “Tuncay Koçal” tarafından bizzat özenle şeçilerek raflardaki yerlerini almaktadır.

Sadece profesyonel kaykay malzemesi tedarik ettiğimizden dolayı gönül rahatlığı ile ürünlerinizi seçip, satın alabilirsiniz.Gerekli konularda uzman ekibimizle birlikte sizlere en uygun malzemeyi seçme konusunda da bilgilendirme çalışmaları yapmaktayız.

X4’tune Skateshop olarak malzeme tedariği dışında, Extreme Sports Casting Ajansı ve Menajerliği, Gösteri Organizasyonları ve Eğitim Hizmetleri de vermekteyiz.

Bizi tercih ederek Türk Kaykay Kültürü’nün gelişimine katkıda bulunduğunuzu ve bundan dolayı siz değerli dostlarımıza teşekkürlerimizi sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

X4’tune Skateshop Ailesi olarak keyifli alışverişler dileriz.